logo
mail
phone
weather | 2 m/s

    Vores team

    Hvem er vi?

    Rikke Lysdal

    Konference - & bookingmedarbejder

    rikke@bernstorffslot.dk

    Bente Nolting

    Konferencekoordinator

    bente@bernstorffslot.dk

    Lisbeth Kobberup

    Marketingkoordinator

    lk@bernstorffslot.dk

    Alexander Berg

    Tekniker

    Teknik@bernstorffslot.dk

    Camilla Frederiksen

    Hotelchef

    camilla@bernstorffslot.dk

    Carina Kjærgaard

    Receptionist

    reception@bernstorffslot.dk

    Pia Madsen

    Slottets køkkenchef

    pia@bernstorffslot.dk

    Pernille Skou Ingerslev Jeppesen

    Oldfrue

    rengoring@bernstorffslot.dk

    Kirsten Daell

    Direktør

    kirsten@bernstorffslot.dk

    Se her

    Nyhedsbrev signup

    Skriv dig op til vores nyhedsbrev

    Se mere her

    Websitet bruger cookies for at forbedre din oplevelse, vurdere brugen af de enkelte elementer på websitet og til at støtte markedsføringen af vores services. Ved at klikke videre på websitet accepterer du websitets brug af cookies.

    Læs mere